De carnavalsvereniging "De Smooksnuivers" uit Rozenburg Zh (Smokenburg) is club voor jong en oud en heeft een duidelijke visie. Onze visie is maak plezier met jong en oud en deel dat met andere. De Smooksnuivers hebben het "Sociale carnaval" zeer hoog in het vaandel staan.
De Smooksnuivers zijn niet alleen tijdens carnaval in actie, maar het gehele jaar door worden er activiteiten georganiseerd. We hopen je daarvan op de hoogte te houden middels deze website, raadpleeg onze website dan ook regelmatig;

De carnavals vereniging "De Smooksnuivers" is gevestigd in Rozenburg Zh en is opgericht op 15 april 1964.
De vereniging is koninklijk goedgekeurd per 31 maart 1976 en ingeschreven in het Verenigings- register onder nummer V385014, alsmede in het register van Kamer en Koophandel te Rotterdam onder nr. 40385014.

Correspondentie adres:
CV de Smooksnuivers
p.a. Kruisstraat 6
2611 MJ Delft

Bankrekening:  NL17 INGB 0004 3951 72  t.n.v. carnavalsvereniging de Smooksnuivers

Informatie kunt u aanvragen via info@smooksnuivers.nl

De vereniging heeft een aantal actieve werkgroepen welke als volgt zijn samengesteld:

Samenstelling bestuur en commissies

Bestuur:  (klik op deze link om een email te sturen naar alle bestuursleden, bestuur@smooksnuivers.nl )
 
Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
- Alle bestuursleden - bestuur@smooksnuivers.nl
Voorzitter Ron Hazenbosch 06-51607253 voorzitter@smooksnuivers.nl
Secretaris Renate Gerrese 06-10377607 secretaris@smooksnuivers.nl
Penningmeester Jan Groenendaal 06-50290759 penningmeester@smooksnuivers.nl
Commissaris Esther Bot 06-51289729 esther.bot27@gmail.com
Commissaris Sabine van Kleef-Wittens 06-42327985 sal.wittens@telfort.nl
Commissaris Yvonne Zandbergen 0181-217326 pzandbergen@chello.nl
Commissaris Dominique Reijerink 06-45235112 Reijerink.dr@gmail.com

Jeugd-commissie:

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Voorzitter Yvonne Zandbergen 0181-217326 jeugdcommissie@smooksnuivers.nl
Lid Miranda Boone  
Lid Petra de Raaf 06-10376567 petra.de.raaf@planet.nl
Lid Monica Zandbergen - mhczandbergen@gmail.com
Lid Janet van Warendorp
Lid Renate Gerrese 06-10377607  

Sleutel-uitreiking-commissie:

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Leden Raad van Elf - zie Raad van Elf

Feest-commissie:  

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Voorzitter Ron Hazenbosch 06-51607253 ron-smooksnuivers@hotmail.com
Lid Yvonne Zandbergen 0181-217326 pzandbergen@chello.nl
Lid Chantal Koorevaar - love_angel_chantal@hotmail.com
Lid Irene Zandbergen - irenezandbergen@me.com
Lid Richard Lansbergen 06-41079405 m.leeuw62@chello.nl
Lid Peter Zandbergen 0181-217326 pzandbergen@chello.nl
Lid Miranda Reijerink - mth.rudolph@hotmail.com
  Sociaalcarnaval coordinator    
Lid Miranda Reijerink - mth.rudolph@hotmail.com

Odenheim-commissie:

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Voorzitter Mark Smit 06-14294696 marksmit.m@gmail.com
Lid Ger Bosveld 0181-215844 gbosveld@planet.nl
Lid Esther Bot 06-51289729 esther.bot27@gmail.com
Lid Carlien Visser-Zandbergen 06-41101321 carlienzandbergen@gmail.com
Lid Floor Leune 06-13371268 f.leune@chello.nl

Overige Afdelingen/groepen:

Oud Prinsen College (actief-lid):

Functie Naam Telefoon nr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Oud Prins Ger Bosveld 0181-215844 gbosveld@planet.nl
Oud Prins Ron Hazenbosch

06-51607253

ron-smooksnuivers@hotmail.com
Oud prins Floor Leune 06-13371268 f.leune@chello.nl

Raad van Elf:

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Voorzitter Tom de Raaf

06-53882351

dobias-72@hotmail.com
Lid Andre Visser 06-36024868 visser23andre@gmail.com
Lid Henk Rudolph 0181-219059 treinbrand@gmail.com
Lid Walter de Bie 06-14520529 walterdebie@hotmail.com
Lid Andre Koorevaar 06-23589913 andrebabbell@hotmail.com
Lid Dominique Reijerink 06-45235112 Reijerink.dr@gmail.com
Lid Mark Smit 06-14294696 marksmit.m@gmail.com
Lid Maurice Groeneweg

06-20701235

mauricedezanger@hotmail.com
Lid Dimitri Ouwens 06-81451831 dimitriouwens1@gmail.com
Lid Richard Lansbergen 06-41079405 m.leeuw62@chello.nl
Lid Michiel Winkels 06-12629682 mwinkels@kpnmail.nl

Senaat:

Functie Naam Telefoon nr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Voorzitter Vacant -  
Lid Ger Bosveld 0181-215844 gbosveld@planet.nl
Lid Piet Ouwens 0181-216871 pj.ouwens@telfort.nl
Lid Arie Ringelensteijn - -

Smooksnuiverinnen:

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Voorzitter Yvonne Zandbergen 0181-217326 pzandbergen@chello.nl
Assistente Carla Diks 06- tdiks@upcmail.nl
Assistente Miranda  de Leeuw 06- m.leeuw62@chello.nl
Leden (Diverse)

nvt.

nvt.

Dansgarde:

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Co÷rdinator Yvonne Zandbergen 0181-217326 pzandbergen@chello.nl
Trainster Monica Zandbergen - mhczandbergen@gmail.com
Trainster Angelique Stout    
Leden (Diverse)

nvt.

nvt.

Dansmariekes en Mini's:

Functie Naam Telefoonnr. Email adres envelope.gif (727 bytes)
Trainster Monica Zandbergen - mhczandbergen@gmail.com
Trainster Evica 't Hart-Curovic 0181-232351 eefhart@gmail.com
Leden (Diverse) nvt. nvt.

Laatste update:  14-11-2017

Naar boven
naar boven,