Prinsen medaille dragers zijn Smooksnuivers die zich voor de vereninging op bijzondere wijze verdienstelijk hebben gemaakt.
Ieder jaar wordt door het prinsenteam van de Smooksnuivers een nieuwe prinsen medaille drager gekozen en geŽerd.

JAAR ONTVANGER PRINS
1981 Mar van Leeuwen Peet van der Snoek
1982 Peet van der Snoek Herman van Eijk
1983 Jan Joziasse Herman van Eijk
1984 Herman van Eijk Albert Bouwknegt
1985 Herman Abbenhuijs Albert Bouwknegt
1986 Cees Erkamp Ruud Zeegers
1987 Rens Manse Ruud Zeegers
1988 Rinus van Oeveren Aad van der Staal
1989 Teun Wageveld Aad van der Staal
1990 Jaap Molendijk Ger Bosveld
1991 Esther Bot Jan Bark
1992 Cor Broekharst Jan Bark
1993 Jack den Hartogh Jan Bark
1994 Corry Wagenveld Kees Bastiaanse
1995 Conny van den Heuvel Teun Wageveld
1996 Henk Oost Teun Wageveld
1997 Piet Ouwens Martin van der Ster
1998 Peter Rijnsdorp Martin van der Ster
1999 Ger van den Heuvel Peter Rijnsdorp
2000 Rob Bot Peter Rijnsdorp
2001 Herman van Eijk Peter Rijnsdorp
2002 Ans Abbenhuijs Adrie Snijders
2003 Teun Kalkman Adrie Snijders
2004 Willem Adriaanse Jacob van der Knaap
2005 Adrie Snijders Jacob van der Knaap
2006 Ger Bosveld Cor Broekharst
2007 Nars Broekharst Cor Broekharst
2008 Angelique Sassenburg Cor Broekharst
2009 Joop Breukhoven Nars Broekharst
2010 Floor Leune Nars Broekharst
2011 Mark Smit Ron Hazenbosch
2012 Cor van Kleef Ron Hazenbosch
2013 Nel Kalkman Ron Hazenbosch
2014 Hilda Ouwens Floor Leune
2015 Yvonne Zandbergen Floor Leune
2016 Petra de Raaf Floor Leune
2017 Sabine van Kleef Cor van Kleef
   
     
     

 

Orde van verdienste medaille drager(s) zijn Smooksnuivers die zich voor de vereninging verdienstelijk hebben gemaakt.
Ieder jaar wordt door het prinsenteam van de Smooksnuivers een nieuwe Orde van verdienste medaille drager(s) gekozen en geŽerd.

JAAR ONTVANGER PRINS
1984 Ted Rutten Albert Bouwknegt
1985 Cees Erkamp Albert Bouwknegt
1986 Piet Both, Leo de Graaf Ruud Zeegers
1986 Rinus van Oeveren, Aad van der Staal Ruud Zeegers
1987 Bob de Waard Ruud Zeegers
1988 Piet Ouwens, Bob Luyt Aad van der Staal
1989 Ted Rutten, Esther Bot Aad van der Staal
1990 Teun Wageveld, Jan Bark Ger Bosveld
1991 Ans Abbenhuijs, Aad van der Staal Jan Bark
1992 Fred de Jong, Rens Manse, Teun Wageveld Jan Bark
1993 Rinus van Oeveren, Herman van Eijk, Piet Janse Jan Bark
1994 Henny van de Bilt, Conny van den Heuvel Kees Bastiaanse
1995 Bas Potters, Henk Oost Teun Wageveld
1996 Eric Roetenberg, Teun Kalkman Teun Wageveld
1997 Leo Kortrijk, Ellen Broekharst Martin van der Ster
1998 Ger van den Heuvel, Willem Adriaanse Martin van der Ster
1999 Marco Mostert, Hilda Ouwens Peter Rijnsdorp
2000 Tonnie Simones, Jet Joossens Peter Rijnsdorp
2001 Fred de Jong, Herman van Eijk Peter Rijnsdorp
2002 Theo Diks, Peter Zandbergen Adrie Snijders
2003 Carla Diks, Jacqueline Ouwens Adrie Snijders
2004 Wil van der Snoek, Angelique Sassenburg Jacob van der Knaap
2005 Niemand Jacob van der Knaap
2006 Grietje Tilman, Rob Bot Cor Broekharst
2007 Geert Tilman, Karoline Rijnsdorp Cor Broekharst
2008 Yvonne Zandbergen, Johan van Kleef Cor Broekharst
2009 Monica Zandbergen, Ron Hazenbosch Nars Broekharst
2010 Peter Zandbergen, Jan Groenendaal Nars Broekharst
2011 Nars Broekharst, Dansgarde Ron Hazenbosch
2012 Edith de Keijzer, Jan Groenendaal Ron Hazenbosch
2013 Jet Joossen, Andre Visser Ron Hazenbosch
2014 Petra de Raaf, Evica T Hart Curovic Floor Leune
2015 Mark Smit, Postuum Diana Kalkman Floor Leune
2016 Bep van Eyk, Henk Rudolph Floor Leune
2017 Nicoole Snijders, Miranda Boone Cor van Kleef
     
     

 

Naar boven. Terug naar boven.